Ofertă acceptată Cumpărare directă

Extindere canalizare in comuna Visina, judet Dambovita

Număr anunț
DA22920433
Autoritate contractantă
COMUNA VISINA (CUI 4344228)
Furnizor / câștigător
DTG ALFA SRL (CUI RO28114226)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
884 RON
Valoare atribuită
884 RON
Data publicării
25.04.2019 13:12
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

884 RON

din 884 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.