Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 14,9% sub estimat

Incarcatura BG 11 Kg

Număr anunț
DA22922478
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
BUTAN GAS ROMANIA S.R.L. (CUI RO8297854)
Cod CPV
09122210-5 · Butan lichefiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
506,70 RON
Valoare atribuită
431,10 RON 14,9% sub estimat
Data publicării
26.04.2019 07:04
Termen limită
01.05.2019 17:00
Data finalizării
26.04.2019 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

431,10 RON

din 506,70 RON estimat 14,9%

Adjudecat la 85,1% din estimat · economie 75,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.