Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lemn foc fag

Număr anunț
DA22915039
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA PIETRARI (CUI 29297768)
Furnizor / câștigător
BORASCU COM SRL (CUI RO15410190)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.800 RON
Valoare atribuită
22.800 RON
Data publicării
25.04.2019 08:07
Termen limită
02.05.2019 17:00
Data finalizării
27.04.2019 21:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.800 RON

din 22.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.