Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Plan de amplansament si delimitare a imobilului in scopul inventarieri domeniului public si privat
- Număr anunț
- DA22891649
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUZESCU (PRIMARIA BUZESCU) (CUI 4568454)
- Furnizor / câștigător
- GEOCAD CONSTRUCT SRL (CUI 16666189)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare finală
- 1.000 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 15:59
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.