Ofertă refuzată Cumpărare directă

ROLA CEARCEAF HARTIE CONSULTATIE pt canapea 50m x 60 cm, 12 role/bax

Număr anunț
DA22888831
Autoritate contractantă
Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta (CUI 4301219)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
Cod CPV
33770000-8 · Articole de hartie pentru uz sanitar (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
468 RON
Valoare finală
468 RON
Data publicării
22.04.2019 13:48
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
27.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.