Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Raft metalic cu polite 180x90x45cm
- Număr anunț
- DA22886684
- Autoritate contractantă
- Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
- Furnizor / câștigător
- DAMIART ADVERTISING SRL (CUI RO25637867)
- Cod CPV
- 39131100-0 · Etajere de arhive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.666 RON
- Valoare finală
- 1.666 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 12:12
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.