Ofertă refuzată
Cumpărare directă
i. Publicare pachet anunt in Mon.Oficial + Ziar national + Posturi.Gov -text intre 0-1000 caractere
- Număr anunț
- DA22898023
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SANPETRU (CUI 29451300)
- Furnizor / câștigător
- OFICIAL PRESS SRL (CUI RO34336600)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 335,29 RON
- Valoare finală
- 335,29 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 12:07
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.