Ofertă refuzată Cumpărare directă

DEXTROSE (GLUCOZA) VIOSER 10% 10FLAC X 250ML

Număr anunț
DA22892242
Autoritate contractantă
Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
Furnizor / câștigător
KARDFARM WHOLESALES S.R.L. (CUI RO35068874)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.857 RON
Valoare finală
1.857 RON
Data publicării
23.04.2019 07:12
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
28.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.