Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Unitate cilindru OEM KONICA MINOLTA DR-312K (A7Y00RD)
- Număr anunț
- DA22911778
- Autoritate contractantă
- Scoala "Elena Cuza" Iasi (CUI 17126403)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI RO1970588)
- Cod CPV
- 30124300-7 · Tambure pentru aparate de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 460 RON
- Valoare finală
- 460 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 13:48
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.