Ofertă refuzată Cumpărare directă

servicii de intretinere software salarizare - abonament lunar , mentenanta

Număr anunț
DA22909999
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 HERECLEAN (CUI 25104511)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225 RON
Valoare finală
225 RON
Data publicării
24.04.2019 12:31
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
29.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.