Ofertă refuzată Cumpărare directă

ANTIVIRUS KASPERSKY INTERNET SECURITY 1 DEVICE 1 AN

Număr anunț
DA22909354
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 PANIC (CUI 25104503)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
Cod CPV
48760000-3 · Pachete software de protectie antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98 RON
Valoare finală
98 RON
Data publicării
24.04.2019 12:05
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
29.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.