Ofertă refuzată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4, 80 GRAME,REGISTRU DE CASA A4, 2 EXEMPLARE, 50 SETURI,CHITANTA 2 EXEMPLARE, 50 SE

Număr anunț
DA22907881
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CRAIOVA (CUI RO4553240)
Furnizor / câștigător
MIRROR GROUP PRINT S.R.L. (CUI 35371761)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.308 RON
Valoare finală
3.308 RON
Data publicării
24.04.2019 11:11
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
29.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.