Ofertă refuzată Cumpărare directă

achizitie carne tocata

Număr anunț
DA22905097
Autoritate contractantă
Centrul Chinologic Dr. Aurel Greblea Sibiu (CUI 4240928)
Furnizor / câștigător
RUXIMAR SRL (CUI RO15975062)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
391,50 RON
Valoare finală
391,50 RON
Data publicării
24.04.2019 09:08
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
29.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.