Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PACHET PASTE 23.04
- Număr anunț
- DA22905016
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN (CUI 4395027)
- Furnizor / câștigător
- VILCEA MG (CUI 1523350)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.030 RON
- Valoare finală
- 3.030 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 09:04
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.