Ofertă refuzată Cumpărare directă

Electrozi defibrilare ADULTI Lifepack 15/Quick-Combo/Lifepack Reanibex/Medtronic/Cardioline/Mindray

Număr anunț
DA22902767
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI RO17149792)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.340,50 RON
Valoare finală
2.340,50 RON
Data publicării
23.04.2019 15:30
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
28.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.