Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Consumabile pentru buldoexcavatoare JCB din dotarea Primăriei Ciacova.
- Număr anunț
- DA22902166
- Autoritate contractantă
- Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI RO13813188)
- Cod CPV
- 43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 959,15 RON
- Valoare finală
- 959,15 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 15:03
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.