Ofertă refuzată Cumpărare directă

pachet alimente

Număr anunț
DA22899533
Autoritate contractantă
Scoala Generala "Aron Cotrus" Arad (CUI 29034044)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
547,84 RON
Valoare finală
547,84 RON
Data publicării
23.04.2019 13:10
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
29.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.