Ofertă refuzată Cumpărare directă

ACHIIZTIE MEDICAMENTE

Număr anunț
DA22896785
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51,80 RON
Valoare finală
51,80 RON
Data publicării
23.04.2019 11:20
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
29.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.