Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lemn de foc

Număr anunț
DA22857046
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA FISCUT (CUI 29021842)
Furnizor / câștigător
PLISFOR SRL (CUI RO31205030)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.930 RON
Valoare finală
5.950 RON
Data publicării
17.04.2019 13:44
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
29.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.