Ofertă refuzată Cumpărare directă

CEAPA ALBA

Număr anunț
DA22921040
Autoritate contractantă
Penitenciarul Bucuresti Rahova (CUI 9941693)
Furnizor / câștigător
ANGELESSI SRL (CUI RO15783377)
Cod CPV
03221113-1 · Ceapa (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.600 RON
Valoare finală
5.600 RON
Data publicării
25.04.2019 13:52
Data finalizării
30.04.2019 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.