Ofertă refuzată
Cumpărare directă
90910000-9 Servicii de curatenie
- Număr anunț
- DA22910261
- Autoritate contractantă
- APIA - Centrul Judetean Bistrita Nasaud (CUI 20702948)
- Furnizor / câștigător
- MIVAS AGRICOLA IMPACT SRL (CUI RO31555079)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.751,40 RON
- Valoare finală
- 27.751,40 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 12:43
- Data finalizării
- 30.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.