Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de curatenie in cladirile apartinanand domeniului public al UAT Comuna Intregalde

Număr anunț
DA22921604
Autoritate contractantă
COMUNA ÎNTREGALDE (CUI 4562524)
Furnizor / câștigător
FLOREA ANA "LUCIAN" ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 28174457)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.640 RON
Valoare finală
16.640 RON
Data publicării
25.04.2019 14:39
Data finalizării
30.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.