Ofertă refuzată Cumpărare directă

Ampire OHV185-HD

Număr anunț
DA22922559
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0965 FOCSANI (CUI 15499228)
Furnizor / câștigător
ESDERMAN SRL (CUI RO16495976)
Cod CPV
34640000-5 · Elemente auto (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.605,04 RON
Valoare finală
2.605,04 RON
Data publicării
26.04.2019 10:40
Data finalizării
30.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.