Ofertă refuzată Cumpărare directă

Asistenta tehnica IT

Număr anunț
DA22919608
Autoritate contractantă
SCOALA DE ARTA BUCURESTI (CUI 4193060)
Furnizor / câștigător
11 AM MEDIA NET SRL (CUI RO17619991)
Cod CPV
72250000-2 · Servicii pentru sisteme si asistenta (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.200 RON
Valoare finală
11.200 RON
Data publicării
25.04.2019 12:24
Data finalizării
30.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.