Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
DA22909076
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SUGAG (CUI 12899106)
Furnizor / câștigător
COOPERATIVA DE CONSUM ŞUGAG SOCIETATE COOPERATIVĂ (CUI RO1752532)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.000 RON
Valoare finală
32.000 RON
Data publicării
24.04.2019 11:54
Data finalizării
30.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.