Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Diverse medicamente
- Număr anunț
- DA22909807
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE POROSCHIA (CUI 4568438)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.494,40 RON
- Valoare finală
- 15.494,40 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 12:23
- Data finalizării
- 30.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.