Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Transport persoane in regim de taxi
- Număr anunț
- DA22911074
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
- Furnizor / câștigător
- M&G SARA SRL (CUI RO31436825)
- Cod CPV
- 60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.840 RON
- Valoare finală
- 3.840 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 13:19
- Data finalizării
- 30.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.