Ofertă refuzată Cumpărare directă

Atelier de balet

Număr anunț
DA22916292
Autoritate contractantă
Centrul Cultural Buftea (CUI 31483967)
Furnizor / câștigător
KASIM EVENTS SRL (CUI 36809097)
Cod CPV
92312240-5 · Servicii prestate de artisti (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare finală
6.000 RON
Data publicării
25.04.2019 09:38
Data finalizării
30.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.