- Număr anunț
- DA22884351
- Autoritate contractantă
- COMUNA TIGVENI (PRIMARIA TIGVENI) (CUI 4121951)
- Furnizor / câștigător
- MALIM MATEO PSI SRL (CUI RO15802320)
- Cod CPV
- 35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 882,35 RON
- Valoare finală
- 882,35 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 10:37
- Termen limită
- 30.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.