Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII DE AUDIT FINANCIAR EXTERN
- Număr anunț
- DA22555382
- Autoritate contractantă
- ORASUL PETRILA (CUI 4375097)
- Furnizor / câștigător
- SIOMAX S.R.L. (CUI RO6818980)
- Cod CPV
- 79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.400 RON
- Valoare finală
- 29.400 RON
- Data publicării
- 07.03.2019 11:50
- Termen limită
- 30.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.