Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Lucrări de proiectare și execuție sistem detecție fum și alarmă incendiu spital
- Număr anunț
- DA21428100
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
- Furnizor / câștigător
- E.C.P.M.C. CONSULT & LEARNING SRL (CUI 29261551)
- Cod CPV
- 45312100-8 · Lucrari de instalare de sisteme de alarma impotriva incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.500 RON
- Valoare finală
- 24.500 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 15:27
- Termen limită
- 30.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.