Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ALCOOL SANITAR / SPIRT 0,5l , AVIZ PENTRU UNITATI SANITARE,Masca/masti de oxigen adulti si pentru co
- Număr anunț
- DA22918691
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
- Cod CPV
- 24322510-5 · Alcool etilic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.924 RON
- Valoare finală
- 1.924 RON
- Data publicării
- 25.04.2019 11:35
- Termen limită
- 30.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.