Ofertă refuzată
Cumpărare directă
RADIATOR OTEL 22X600X1200
- Număr anunț
- DA22905952
- Autoritate contractantă
- Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
- Furnizor / câștigător
- DONAU TERMO SRL (CUI RO26594209)
- Cod CPV
- 31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250 RON
- Valoare finală
- 250 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 09:49
- Termen limită
- 30.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.