Ofertă refuzată Cumpărare directă

consumablie pentru motounealta si fierastrau

Număr anunț
DA22918335
Autoritate contractantă
Comuna Bucerdea Granoasa (CUI 18866256)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
910,90 RON
Valoare finală
910,90 RON
Data publicării
25.04.2019 11:19
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
30.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.