Ofertă refuzată Cumpărare directă

CARTUS CF 283 X/CRG 737

Număr anunț
DA22919130
Autoritate contractantă
Orasul Baicoi(Primaria Oras Baicoi) (CUI 2845710)
Furnizor / câștigător
ELSTAR GROUP SRL (CUI RO1321890)
Cod CPV
35331500-8 · Cartuse (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260 RON
Valoare finală
260 RON
Data publicării
25.04.2019 11:59
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
30.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.