Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Kit Semnatura Electronica cu valabilitate 1 an
- Număr anunț
- DA22921707
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA PROTECTIE CIVILA SI VOLUNTARIAT BUCURESTI S.A. (CUI 37991310)
- Furnizor / câștigător
- DIGISIGN SA (CUI RO17544945)
- Cod CPV
- 79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128 RON
- Valoare finală
- 128 RON
- Data publicării
- 25.04.2019 14:49
- Termen limită
- 30.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.