Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta a instalatiilor termice, inclusiv centrala termica (TM)

Număr anunț
DA22919585
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
GEOMIN CONSTRUCT SA (CUI RO11957950)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100,84 RON
Valoare finală
2.100,84 RON
Data publicării
25.04.2019 12:23
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
30.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.