Ofertă refuzată Cumpărare directă

servicii de contabilitate

Număr anunț
DA22922311
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA REVIGA (CUI 33559824)
Furnizor / câștigător
CABINET IND EXPERT CONTABIL SPATARELU DESDEMONA CATALINA (CUI 24500518)
Cod CPV
79211000-6 · Servicii de contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare finală
12.000 RON
Data publicării
25.04.2019 16:39
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
30.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.