Ofertă refuzată Cumpărare directă

Detartrant

Număr anunț
DA22896292
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
Furnizor / câștigător
AMED CODE COR SRL (CUI RO32834918)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159,36 RON
Valoare finală
159,36 RON
Data publicării
23.04.2019 10:59
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
30.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.