Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila

Număr anunț
DA22922212
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.480 RON
Valoare finală
10.480 RON
Data publicării
25.04.2019 16:01
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
30.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.