Ofertă refuzată Cumpărare directă

Dezumidificator de aer Rohnson R9312, 12 l/24 h, Cafetiera Tefal Subito CM360812, 1000 W, 1.25 l, 15

Număr anunț
DA22915702
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Informare si Consultanta pentru Tineret si Turism - SZINFOTOUR (CUI 17709466)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.159,62 RON
Valoare finală
1.159,62 RON
Data publicării
25.04.2019 09:05
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
30.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.