Ofertă acceptată Cumpărare directă

Decor, costume si scenografie piesa teatru - Omul cu binoclul

Număr anunț
DA22927993
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL JUDETEAN ARGES (CUI 37472258)
Furnizor / câștigător
FOLDO CREATIVE STUDIO S.R.L. (CUI Ro18554459)
Cod CPV
39298900-6 · Diverse articole decorative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.650 RON
Valoare atribuită
17.650 RON
Data publicării
02.05.2019 12:13
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 16:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.650 RON

din 17.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.