Ofertă acceptată Cumpărare directă

Productie documentar centenar Rugby

Număr anunț
DA22925355
Autoritate contractantă
Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
Furnizor / câștigător
HD365 PRODUCTION S.R.L. (CUI 31534912)
Cod CPV
92621000-0 · Servicii de promovare a evenimentelor sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
02.05.2019 10:12
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.