Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE MENTENANTA A PC-URILOR
- Număr anunț
- DA22932631
- Autoritate contractantă
- Colegiul National I.L.Caragiale (CUI 4192685)
- Furnizor / câștigător
- EUROSERV COPY CONSULT SRL (CUI RO32458350)
- Cod CPV
- 50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.800 RON
- Valoare atribuită
- 16.800 RON
- Data publicării
- 03.05.2019 08:55
- Termen limită
- 08.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2019 09:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.800 RON
din 16.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro