Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BRANULA / BRANULE / CATETERE CU VALVA / CATETERE INTRAVENOASE G24 (culoare galbena)
- Număr anunț
- DA22932505
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33141200-2 · Catetere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 440 RON
- Valoare atribuită
- 440 RON
- Data publicării
- 03.05.2019 08:48
- Termen limită
- 08.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2019 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
440 RON
din 440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro