Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de auditare energetica pentru constructii de lucrari publice (Rev.2)
- Număr anunț
- DA22929366
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRINTIES (Primaria comunei Grinties) (CUI 2614180)
- Furnizor / câștigător
- SERBAN ALEXANDRU (CUI 20135347)
- Cod CPV
- 71314310-8 · Servicii de inginerie termica pentru constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.900 RON
- Valoare atribuită
- 1.900 RON
- Data publicării
- 02.05.2019 13:30
- Termen limită
- 07.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2019 08:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.900 RON
din 1.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro