Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE AMENAJARE PARCARE IN FATA SCOLII CAPITAN MARESANU IN COMUNA STROESTI, JUDETUL VALCEA

Număr anunț
DA22929315
Autoritate contractantă
Comuna Stroesti (CUI 2541525)
Furnizor / câștigător
AS BETON SRL (CUI 19217818)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.647,50 RON
Valoare atribuită
40.647,50 RON
Data publicării
02.05.2019 13:27
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
03.05.2019 18:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.647,50 RON

din 40.647,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.