Ofertă refuzată Cumpărare directă

CARNE PORC LUCRU CAL I

Număr anunț
DA22928380
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII U.M.01420 (CUI 15091210)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI RO11180179)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare finală
2.000 RON
Data publicării
02.05.2019 12:32
Data finalizării
03.05.2019 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.