Ofertă acceptată Cumpărare directă

Iaurt Baciul 0.33

Număr anunț
DA22927038
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC "CHESARIE EPISCOPUL" BUZAU (CUI 4299518)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN AGROIND SRL (CUI RO6675589)
Cod CPV
15551310-1 · Iaurt natural (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240,70 RON
Valoare atribuită
240,70 RON
Data publicării
02.05.2019 11:28
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
03.05.2019 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

240,70 RON

din 240,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.