Ofertă acceptată Cumpărare directă

CHEC

Număr anunț
DA22924102
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 239 (CUI 4420449)
Furnizor / câștigător
IQGAMES IMPACT SRL (CUI 24740006)
Cod CPV
15812200-5 · Produse de cofetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.880 RON
Valoare atribuită
2.880 RON
Data publicării
02.05.2019 09:05
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
03.05.2019 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.880 RON

din 2.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.